Standard.al

Nusja debaton me vjehrrin, hakmerret në mënyrën më të keqe të mundshme

0

Një video e publikuar së fundmi në internet tregon momentin kur një nënë hedh nga shkallët djalin e saj 3 vjeçar. Pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë, tregojnë momentin kur gruaja humbet durimin pas një debati me vjehrrin dhe vendos të hakmerret në këtë mënyrë të tmerrshme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prehladpur të New Dehlit. Sipas “The Sun”, gruaja mësohet se ishte përfshirë në një debat të ashpër me prindërit e bashkëshortit pasi këta të fundit kishin zbuluar se marrëdhënia e tyre ishte ftohur, pas pesë vitesh martesë.

Në video gruaja dëgjohet duke ulëritur se do të hedhë të birin nga shkallët. I vogli u dërgua me urgjencë në spital, pasi ka marrë dëmtime të rënda në kokë, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.