Standard.al

Jorida Tabaku së shpejti nënë e dy vajzave binjake

0

Një lajm i mirë vjen nga deputetja demokrate Jorida Tabaku. Së shpejti ajo do të bëhet nënë e dy vajzave binjake.

Ora News mëson se deputetja është gati 5 muajshe shtatzënë.

Deputetja Tabaku eshte mjaft aktive ne politike.

Reagimi i fundit i saj eshte sot lidhur me reformen ne arsimin e larte dhe qendrimin e LSI-se

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.