Standard.al

TKZ mban fjalën: Mbështesim Kombëtaren në Elbasan, por jo në stadium (FOTO)

0

Sot në orën 18:00 luhet miqësorja Shqipëri -Bosnjë dhe  policia e Elbasanit ka marrë masa për zhvillimin e ndeshjes si në shumicën e ndeshjeve të Kombëtares të luajtura së fundmi në Shqipëri.

Për këtë teprim të masave tifogrupi më i madh i kombëtares Tifozat Kuq e zi patën njoftuar bojkotin e ndjekjes në stadium të ndeshjeve të kombëtares së zemrës.

TKZ, mban fjalën e dhënë edhe për miqësoren e sotme. Me një njoftim ata bëjnë me dije se do të jenë në Elbasan, por jo në stadium./standard.al

Njoftimi i plotë:

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.