Standard.al

HORROR/ 25 vjeçarja e humbur gjendet në barkun e një Pitoni 7 metër (VIDEO+FOTO)

0

Ky është momenti horror kur një vajze e vdekur shkëputet nga stomaku një Python 7 metër i gjatë, pasi e kishte gëlltitur të tërën.
Akbar Salubiro, 25, u zhduk në natën e së dielës,pas korrjes së vajti të palmës  në një fshat të largët në ishullin e Sulawesi perëndim, Indonezi, shkruan standard.al.
Miqtë dhe të afërmit e shqetësuar kanë kërkuar atë por kanë gjetur vetëm një piton gjigand shtrirë  në kopshtin e Ekber natën tjetër i cili ishte i mbytur.

Gjarpri gjigand i fryrë shtyu banorët të mendonin se trupi i vajzës ishte brënda barkut të tij. Dhe vërtet u shokuan kur e hapën atë me thikë./standard.al

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.