Standard.al

Çifti kapet duke bërë seks në ballkon, videoja transmetohet në televzion

0

Një çift është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e një apartamenti.

Çfiti është filmuar nga kalimtarë të rastit në qytetin  Salamanca në Spanjë. Pamjet u publikuan në rrjetet sociale dhe më pas u transmetuan edhe në dy Televizione, Telecinco dhe Antena.

Komentet për këtë rast kanë qenë nga më të nderyshmet. Disa mendonin se ata kishin të drejtë të bënin çfarë të donin në banesën e tyre. Ndërsa disa të tjerë ishin rreptësisht kundër këtë veprimi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.