Standard.al

Basha merr vendimin pas takimit me krerët e degëve të PD. Ja çfarë pritet të ndodhë

0

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim mje kryetarët dhe sekretarët e degëve nëpër Shqipëri.

Burime nga selia blu u shprehën se gjatë takimit është diskutuar dhe është marrë vendimi se nuk do të ketë tërheqje nga kërkesat e opozitës.

“Zgjedhje me Edi Ramën nuk do të ketë. Mobilizim total i të gjithë energjive për protestën”, kanë qenë vendimet e marra sot.

Kryetaret e degëve të PD-së nëpër rreth kanë kërkuar përshkallëzimin e protestës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.