Standard.al

Rama vazhdon ‘reality show-n’, komentuesi: Je bërë si gomar i 12 shtëpive (FOTO)

0

Teksa po afron fushata zgjedhore, duket se kryeministri Edi Rama gjithnjë e më shumë bëhet aktiv në rrjetet sociale, ku së fundmi ka nisur edhe rubrikën e re, “ERTV” ku transmeton live nga takimet me qytetarë të ndryshëm.

Në postime Rama merr komente të shumta, por nuk përton t’i përgjigjet një pjese të madhe, madje ndonjëherë edhe atyre që e ofendojnë. I tillë ka qenë rasti me një djalë të ri që e quan ‘gomar’, por Rama e ‘shkollon’ menjëherë.

Komentuesi: O edo je ba sì gomari i 12 shpive

Edi Rama: Mevlan mos pi cigare dhe shko ne shkolle, se nuk behesh njeri duke share te tjeret me emra kafshesh

Komentuesi: Lena dc une i bera 1compliment nuk e shava

Edi Rama: Hahahahaha o Mevlan qeke 1sh per komplimenta, s’te kapkam dot, po do mundohem ta kuptoj se i bie te jete kompliment shume i madh ky me gomar e me 12

shtepi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.