Standard.al

FOTO/ Seks “pa frena” në Big Brother, aktivistët: Të ndalohet urgjent ky program

0

Ashtu siç ishte menduar, këtë vit Celebrity Big Brother në Angli ka dhuruar plot skena seksi. Ka kaluar pothuajse se dy muaj që kur Big Brother ka filluar në Angli dhe në ditët e para kanë ndodhur disa nga ngjarjet më intriguese brenda shtëpisë. Ku nuk kanë munguar përplasje të ashpra, përjashtime të banorëve dhe shfrenimi nga alkooli dhe se fundi seks “pa frena”.

Por aktivistët mendojnë se ky program, ky njerëz të njohur mblidhen në shtëpinë më të monitoruar në vend, duhet të ndalohet.

Episodet e seksit i kanë dhuruar çiftet Stephen Bear-Chloe Khan dhe Lewis Bloor e Marnie Simpson.

371AD36600000578-3736070-Heading_home_Things_could_soon_be_coming_to_an_end_for_Lewis_Blo-a-1_1471006317564.jpg

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.