Standard.al

Video e Foto +18/ Çfarë ndodh në klubet e natës në Ayia Napa

0

Vajzat topless, lojra të rrezikshme seksi dhe shumë alkool. Pamjet tregojnë se çfare ndodh realisht në klubet famëkeqe të natës në Ayia Napa (që mbyllen me mberritjen e policisë)

Çdo verë aty ka dyndje njerëzish, për plazhet e bukura gjatë ditës. Por nata ka shthurje, cmenduri dhe dëme.. Shihni fotot dhe videon që vjen nga Qipro, njerëz gjysmëlakuriq, lojëra seksi, dehje e përpëlitje në dyshemenë e një klubi nate.

87654321

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.