Standard.al

Talenti 16 vjecar që po mahnit botën, ja cfarë bën me topin e pingpongut (VIDEO)

0

Ai është një prej fansave më të mëdhenj të Adalberto  Lopez dhe është munduar disi të ‘imitojë’ atë në gjuajtjet apo mbajtjen e topit. Adalberto Borgetti nga Arizona është një 16 vjecar i cili ka pushtuar rrjetet sociale dhe ka thyer rekordet e sshikueshmërisë në youtube porsa i përket spektaklit të tij që bën me topin, ,shkruan standard.al/

Ai përvecse i talentuar në freestyle arrin të bëjë ‘poke’ me një  top pingpongu duke e ,f,utur atë në gotë, nga mënyrat më të vështira të mundshme.

Shijoni videot e përzgjedhura nga ky talent:

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.