Standard.al

Dukesha Middleton shkëlqen në Paris (FOTO)

0

Kate Middleton terheq sërisht vëmendjen me veshjen e saj në mbrëmjen  në Francë. Dukesha e Kembrixhit, është fotografuar me tre veshje të ndryshme, gjatë ditës, ndërsa në mbrëmje veshi një fustan të gjatë me xixa që ndriçoi mbrëmjen.

Fustani i Kate është nga Jenny Peckham i kombinuar me një palë sandale nga Gianvito Rossi. Çifti i familjes mbretërorë angleze, sigurisht që rrëmbeu vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

Princi William dhe Princesha Kate morën pjesë në ballon e organizuar nga Ambasada Britanike në Paris.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.