Standard.al

Arrestohet i riu shqiptar, zbulohet roli për pornografitë me një grek / EMRAT

0

Dy persona u arrestuan nga policia greke më 21 shkurt për pornografi me fëmijë, ndërsa njëri prej tyre ishte një i ri shqiptar 19-vjeçar.

Policia ka publikuar sot emrat dhe fotot e tyre pas urdhrit të prokurorisë. Në pranga ka përfunduar Xhenaldo Osoja, 19-vjeç si dhe një 45 vjeçar grek. I riu shqiptar luante rolin e ndërmjetësit ndërsa u arrestua në Volos në momentin ku po shkonte në hotel bashkë me një 17 vjeçar ndërsa atje i priste 45 vjeçari grek, raporton ora news. Gjatë arrestimit të tyre janë sekuestruar dy telefona celularë ndërsa janë konfiskuar fotografi të shumta pornografie për fëmijët.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.