Standard.al

Aktorja e famshme kapet duke bërë orgji! (Foto+18)

0

Aktorja e famshme britanike, Freema Agyeman është kapur në momente romantike me një femër tjetër.

Por skenat nuk janë të jetës reale por pjesë e xhirimeve për një film të ri ku 37 vjeçarja luan rolin e një femre lesbike ku më pas organizon një orgji me shoqërinë e saj.

Aktorja e “Doctor Who” ka thënë se ndihet e nderuar që do të luaj rol që përfaqëson shtresën e LGBT-së dhe se zhveshja për të nuk përbën ndonjë fakt të turpshëm.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.