Standard.al

VIDEO 18+/ ‘Tërbohen’ vajzat, zihen dhe zhveshin njëra-tjetrën në publik

0

Një video po qarkullon në rrjetet sociale e cila tregon dy vajza ndërsa janë duke u rrahur keq.

Vajzat jo vetëm që zihen e shkulin flokët, por gjithashtu edhe kanë zhveshur njëra-tjetrën duke dhënë një ‘spektakël të nxehtë’, shkruan satandard.al.Nuk dihet saktësisht se ku ka ndodhur kjo përleshje mes vajzave.

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.