Standard.al

LAJMI I FUNDIT/ Shpërthen me eksploziv makina e një polici

0

MALESI E MADHE- Një shpërthim ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Malësinë e Madhe. Mësohet se një mjet i parkuar ka shpërthyer me lëndë eksplozive, ndërsa nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale.

 

Dyshohet se mjeti i përket një polici të doganës së Hanit të Hotit dhe ka shpërthyer teksa ishte i parkuar para banesës ne fshatin Pjetroshan. Forca police kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.