Standard.al

VIDEO/Shkencëtari ‘luftë’ me erën. ja në çfarë lartësie e vendos flamurin e stuhive

0

 

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale është bërë virale. Bëhet fjalë për një person, i cili ‘lufton’ me erën vetëm e vetëm për të arritur një qëllim; të vendosë diku në mal flamurin e stuhive.

Video në fjalë është publikuar nga CNN, ndërsa ngjarja është regjistruar në malin e Washingtonit, i cili është ‘pushtuar’ nga acari dhe bora.

‘Shihni se si shkencëtari lufton me erën me 100 milje në orë në malin e Uashingtonit” shkruan CNN në instagram. Personi rrëzohet disa herë, pasi era është shumë e fortë, por ai sërish nuk ndalet.

https://www.instagram.com/p/BReFr_vBb70/

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.