Standard.al

Fluturimi i pabesueshëm i Suv, makina humb drejtimin dhe përfundon mbi çati

0

Një aksident i pabesueshëm ka ndodhur në qytetin kinez të Taixing, por fatmirësisht nuk ka shkaktuar viktima apo të plagosur.

Një makinë fuoristradë teksa kalonte në rrugë ka humbur drejtimin dhe ka përfunduar në çatinë e një shtëpie aty pranë.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar mbi një shtëpi në anë të rrugës. Fatmirësisht shoferi ka dalë i pa lënduar nga mjeti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.