Standard.al

VIDEO/ Ja çfarë dhuratë i bën Stinë për 7 Mars nënës së tij?

0

Pas këngës “Bela”, kantautori Ernest Duka ka publikuar vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të ri, “Mama”.

Ky është një dedikim special për nënën e tij, që siç e quan këngëtari është “mbretëresha” e tij. Nëse të gjithë janë duke menduar se me çfarë t’i suprizojnë nënat për 8 Mars, Stine ka menduar ti dedikojë gruas së jetës së tij një këngë, që me siguri do të jetë një nga dhuratat më të bukura për të.

Këngëtari do të publikojë të tjera projekte muzikore dhe në fund të majit edhe albumin e tij të ri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.