Standard.al

Basha – Ramës: Grahma dhe gulçe, kryeministrit i dridhet zëri

0

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi nga çadra e Protestës së kryeministri Rama po i frikësohet lëvizjes që vazhdon prej 18 ditësh. Duke  e cilësuar si kryeministrin e Republikës së vjetër, Basha theksoi se frika e kryeministri  dallohet  në zërin që i dridhet.

“Grahma dhe gulçe, i dëgjoni në zërin që dridhet të kryeministrit të Republikës së Vjetër” – u shpreh lideri i selisë blu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.