Standard.al

Pas provokimit të protestuesve në “Çadrën e Lirisë”, Rama ikën me dhjetra policë nga dera e pasme e lokalit

2

Kryeministri Edi Rama është larguar nga dera e pasme e restorantit pranë çadrës së opozitës ku po drekonte me bashkëshorten dhe djalin e vogël.

Ndërkohë, protestuesit kishin rrethuar restorantin ku ndodhej Rama, pasi ky i fundit i provokoi duke kaluar në këmbë përpara çadrës.

Kryeministri u largua i shoqëruar nga dhjetra policë dhe me makinën e tij që e priste tek dera e pasme e restorantit. Edhe pse në largësi, protestuesit e qëlluan me vezë dhe mollë të kalbura dhe në këmbim morën një tjetër provokim nga Kryeministri, një përshëndetje.

Image

2 Comments
  1. zaho says

    Sondazhi qe ben e nderuara gezet eshte pa kuptim! Duhet te jete; a ka te drejte, opozita dhe shqiptaret te protestojne apo jo? Gazeta e nderuar lan duart me kete sondazhin pa kuptim!.. Nje gje desha tu them “shokeve” qe te bejne sondazhe me interes te vendit, jo ne interes te bandes droge vjedhjes!!

  2. zaho says

    Sondazhi qe ben e nderuara gezet eshte pa kuptim! Duhet te jete; a ka te drejte, opozita dhe shqiptaret te protestojne apo jo? Gazeta e nderuar lan duart me kete sondazhin pa kuptim!.. Nje gje desha tu them “shokeve” qe te bejne sondazhe me interes te vendit, jo ne interes te bandes droge vjedhjes!!Po kete zahon ku e ka marre borxh ky ?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.