Nis takimi Basha-Mogherini pranë çadrës së protestës, ja kush e shoqëron

0

Ka nisur takimi mes përfaqësueses së Lartë të BE-së për Punët e Jashtme dhe Politikat e Sigurisë si dhe Zëvendës Presidentja e Komisionit Evropian Federica Mogherini me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Takimi mes dy personaliteteve po zhvillohet në ambientet e hotel “Rogner” . shumë pranë çadrës së protestës të vendosur para kryeministrisë.

Loading...

Kreu i PD, Basha shoqërohet nga Jorida Tabaku, Aldo Bumçi dhe Oerd Bylykbashi. Mogherini takon Bashën pas takimit me kryeparlamentarin Ilir Meta.

Loading...

Lini nje pergjigje