Standard.al

Kylie Jenner tregon të pasmet në bluzë, vogëlushja e klanit Kardashian shet t-shirt me foto hot

0

Kim, hap krahun! Pas vjedhjes në Paris, bashkëshortja e Kaney West u mënjanua së tepërmi nga rrjetet sociale dhe prej pak kohësh ka filluar të jetë sërish aktive, por pa publikuar më foto nudo.

Tani mendon motra e saj Kylie Jenner, e cila publikon foto të zhveshura. Kylie ka postuar në rrjetet sociale, foto ku shfaqet me shpinë duke zbuluar të pasmet e saj, ndërsa në një foto tjetër shfaqet me një tshirt të stampuar, me foton e saj ku tregon të pasmet.

Shumë e zgjuar dhe si një grua e vërtetë biznesi, si e ëma dhe e motra, Kylie Jennes ka treguar në këtë mënyrë bluzën e saj të re, e cila shitet në dyqanin e saj online.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.