Standard.al

Kap hajdutin dhe e bën për spital, 32-vjeçari arrestohet nga policia

0

Një 32-vjeçar u arrestua nga policia e Tiranës pasi dhunoi një bashkëmoshatar të tij, të cilin e kapi duke vjedhur në dyqanin e së motrës në rrugën “Prokop Mima”.

Policia tha se Ervin Lila e ka goditur me grushte në pjesë të ndryshme shtetasin E.N, i cili kishte vjedhur disa artikuj ushqimorë.

E.N u dërgua në spital dhe gjendet nën kujdesin e mjekëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.