VIDEO/ Shënohet goli më i bukur në 20 vitet e fundit

0

Ndeshja e Championship ndërmjet Brighton dhe Newcastle ka prodhuar njërin nga golat më të bukur të këtyre viteve. Futbollisti i Castle, Mohamed Diame shënoi në mënyrë të çuditshme duke e barazuar rezultatin.

 

Media

Lini nje pergjigje