Standard.al

Greta Koci, tregon dekoltenë në rrjetet sociale

0

Greta Koçi është bërë shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik ku tregon dekoltenë .

Këngëtarja nuk ka deklaruar asgjë për jetën e saj private dhe përpiqet të mbaj larg mediave statusin e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.