Standard.al

FOTO/ Cilin gjoks të kësaj bionde do ta zgjidhnit…?

0

Por ju do të zgjidhni, cilin nga gjoksi i Courtney Stodden do ta zgjidhni!

Ajo ka pasur një problem me fustanin e saj duke bërë që të tregoi gjoksin në partyin e Oscarëve.

Me këtë Courtney Stodden tregojë se ja ka arritur qëllimit kur doli në tepihun e kuq të dielën dhe me pas në darkën gala që u mbajt në hotelin Beverly Hilton.

Biondja bombastike ishte në qendër të vëmendjes me gjoksin e saj gjatë gjithë kësaj mbrëmje./Express/

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.