Standard.al

FOTO/ Modelja e Playboy zhvishet në natyrë, por ka një qëllim

0

“Blogerat e udhëtimit” janë të njohura për të postuar aventurat e tyre në llogarinë  e Instagramit. Konkurenca e tyre sa vjen e po shtohet më shumë. Kjo modele  e Playboy-t,  Sara Jean Underwood ka arritur  të bëjë diferencen.

Modelja ka shfaqur më shumë seç duhet në këto foto, pasi për të nuk mjafton të shfaqësh nëpër imazhet e shkrepura vetëm bukuritë natyrore. Modelja 32-vjeçare e Playboy-t ka arritur të ndërtojë një media të madhe socale duke çuar në 7 milionë numrin e ndjekësve të saj në Instagram falë fotove të saj ku duket pothuajse krejtësisht e zhveshuar apo e veshur pjesërisht.

Sarën e shohim në vende të mrekullueshmë në fotot e saj si në kanione  dhe vargje mahnitëse malore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.