Dikur akademik tash bëhet pornostar, arsyeja do t’ju befasojë (FOTO)

0

Kur e sheh në pamje të parë, ai është imazhi simbol i një akademiku: me flokë të thinjura, me zërin e butë dhe me një çehre tipike prej pedagogu.

Loading...

Por Nicholas Goddard, 62 vjeç, një prej akademikëve me zë në Britaninë e Madhe, vendosi të braktisë atomet dhe molekulat për ca kohë, duke u bërë aktor i filmave porno.

Gradat e tij përfshijnë gjithçka që mund të fitojë një akademik, diplomat nisin që nga Oksfordi e mbarojnë tek anëtarësimi në ‘Royal Society of Chemistry’.

Por para disa kohësh, autoritetet zbuluan se ai kishte edhe një tjetër ‘profesion’.

Besojeni ose ju, profesori ishte një nga pornostarët më të pazakontë në Britani.

Ai njihet me emrin ‘Niku i vjetër’ dhe shfaqet në krah të disa prej pornostareve me emër si ‘adoleshentja Monika’, ‘biondja Leksi’, ‘Karolina qullacja’, etj.

Loading...

Lini nje pergjigje