Standard.al

Ingrid Gjonin e ‘tradhëton’ mikrofoni, shan me fjalë të pista Luana Vjollcën (VIDEO)

0

Motrat Ingrid dhe Inis kanë qenë të ftuara tek “Pa Limit”, emision që drejtohet nga Luana Vjollca.

Në një prej lojërave, mesa duket Ingridi u lodh dhe kur i erdhi radha saj ajo vendosi “pikë”, që të mbyllej me aq historia e pinokut.

Në një moment kthen kokën pas dhe përqafon aktorin Erblin Bajko dhe fshehtas thotë fjalët “Epo na çavi trapin kjo” në minutën e 11:00.  Por, kthimi i kokës nuk do të thotë Ingrid se fjalët nuk dëgjohen, mikrofoni për atë punë është.

Tani pyetja që kanë ngritur ndjekësit është kjo: Me kë e kishte këtë sharje Ingridi, mos vallë Luana Vjollca e lodhi pak më shumë seç duhej dhe ky shpërthim i drejtohej asaj?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.