Standard.al

Video/ Dyshonte se e dashura e tradhtonte, fut dikë për ta provokuar

0

Nëse në një lidhje nuk ka besim dhe siguri, atëherë marrëdhënia herët apo vonë është e destinuar që të dështojë.

Një djalë në Amerikë ka vendosur që të testojë të dashurën e tij me një provokim në palestër.

Ai i ka kërkuar ndihmë një kompanie private që merret me realizmin e kamerave të fshehta për të kuptuar se kush ishte e dashura e tij në të vërtetë.

Ai vazhdimisht dyshonte se ajo nuk po i qëndronte besnike dhe për ta shuar këtë dyshim, i riu vendosi ta provokojë përmes një kamere të fshehur, ku protagonisti kryesor i  kësaj ngjarje ishte instruktori i jogës.

Por, gjatë videos ai tronditet, pasi ajo që shikon është shumë e rëndë për të.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.