Standard.al

Foto/ Ish e dashura hakmerret ndaj tradhtisë, “shkatërron” makinën 100 mijë £

0

Pronari i këtij me siguri do i jetë prishur dita pasi ka parë makinë e tij të shkatërruar. Ish e dashura e tij e cila ka marr vesh për tradhtitë e tij ka vendosur të hakmerret mbi makinën Range Rover që kushton 100 mijë paund.

Makina është parë e parkuar në rrugët e Londrës dhe mbi të shkruheshin shprehje si “tradhtar”, “zemërthyer”, etj.

A është kjo mënyra më e mirë për tu hakmarrë ndaj një gjesti të tillë?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.