Standard.al

E gjithë bota vëmendjen tek Kardashian, vjen video e dytë porno? (VIDEO)

0

Kim Kardashian gjithmonë ka qenë në qendër të thashethemeve rozë, ose më saktë me pullë të kuqe.

Një video ka rënë në duart e një faqe emerikane, ku duken Kardashian me Ray J.

Sipas Daily Star, videoja ka dalë në shitje për 19 milionë paund, ose rreth 30 milionë dollarë.

Video e dytë mes Kim Kardashian dhe Ray J sipas raportimeve në mediat britanike, është akoma më e nxehtë se video e parë, e cila u publikua në vitin 2007. Në atë kohë, Kim tha se e kishte vuajtur shumë daljen në publik të asaj video.

https://www.youtube.com/watch?v=mGvuMb91jYk

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.