Standard.al

Degjeneron intervista me këngëtaren shqiptare, moderatori i kërkon të këndojë “live” dhe diçka që askush se di

0

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika Ndoj, por gjërat nuk kanë shkuar edhe aq mirë. Sapo është ulur ajo i ka thënë moderatorit se ka ftohtë dhe ka afruar duart tek goja për t’i ngrohur me frymëmarrjen e saj.

Ndërsa më pas moderatori e ka ngacmuar duke i thënë se si e ka bërë fëmijën, kur nuk ka qenë e martuar. Ndërsa Xhesika ka thënë se nuk ka as gjimnaz, pasi u lidh me personin që është sot babai i vajzës dhe më pas u nda me të dhe më pas nisi shkollën, por e la në gjysmë gjimnazin.

“E kam bërë për qejfin tim” ka thënë Xhesika, duke i kërkuar prezantuesit që të mos e pyesë më për këtë.

Një pyetje tjetër ka qenë për “pirsing” që këngëtarja ka në hundë:

“Kam 12 vite që e kam vënë dhe vrima është ashtu siç është zhvirgjëruar para disa viteve”, është përgjigjur Xhesika.

Ndërsa për puthjet me femrat, ajo ka thënë se ka puthur dhe Kallashin dhe këtë e ka bërë tek Çani për spektakël dhe se nuk është lesbike dhe këtë e vërteton edhe vajza që ka.

Prezantuesi i kërkon që të këndojë “live”, por Xhesika i thotë se ka zbardhur dhëmbët dhe se nuk mundet që të këndojë. Por, moderatori ka insistuar duke i thënë se edhe me një dhëmbë të ishte, prapë do të këndonte.

Ka patur një moment që moderatori i ka bërë një lojë këngëtares, i ka thënë se emisioni mbaroi, ajo është ngritur dhe ka filluar ta shajë për pyetjet që i ka bërë, ndërsa ai insiston që ajo të këndojë, përgjigja e këngëtares ka qenë se në Shqipëri është respektuar më shumë.

Nga minuta e 58-të mund të dëgjoni intervistën e saj, e cila ka qenë gjatë gjithë kohës e mbushur me tension dhe fjalës e Xhensilës “Kam ftohtë”.

“Faleminderit për shakatë e tepërta që bërë, disa gjëra që u bënë këtu duhet të hiqen”, ka thënë në fund këngëtarja, ndërsa moderatori i ka uruar që të ngrohet kudo që të shkojë, pasi kaq ishin mundësitë e studios.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.