Standard.al

Emrat/ Sherr me grushte te Piramida në Tiranë

0

Dy të rinj kanë dhunuar një person tek Piramida, në Tiranë.

Policia bën me dije se Aurel Lafetaj, së bashku me Ermir Gjeta, kanë dhunuar me grushte shtetasin Elton Çomo.

Ky i fundit ka pësuar dëmtime në kokë dhe ndodhet në spital ku dhe po ndiqet nga mjekët. Të rinjtë janë shoqëruar nga uniformat blu në Komisariatin numër 1 në Tiranë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.