Standard.al

“Do më dhembë seksi me ty?”, biseda shokuese mes 12- vjeçares dhe pedofilit

0

Një bisedë drithëruese e ndodhur në Messenger, sistemi i chatit në Facebook, mes një burri 44 vjeç me emrin Bret Gordon, dhe një vajze 12- vjeçare.

Por me një surprizë të papritur për pedofilin e kapur në kurth nga katër policë në fund të vitit 2016.

Ai tentoi të joshë një vajzë të vogël, duke i kërkuar të takohen për të bërë seks bashkë.

Vajza i qëndron lojës pasi kur ai i thotë “Nëse takohemi do bëjmë seks”, ajo përgjigjet “Po do më dhembi? Nuk është se do bëjmë fëmijë?”

44- vjeçari tenton ta sigurojë disa herë, madje e udhëzon për rrugën që do ndjekë duke i thënë se do i paguajë biletën e trenit. 12- vjeçarja pranon dhe vazhdon në “rrugën e saj” gati për takim.

Por pas një sërë mesazhesh me detaje seksuale “Duhet të zhvishem para teje? Duhet të puthemi et”, erdhi momenti i shumëpritur për burrin… ai i takimit.

Në atë moment ndodhi surpriza. Përballë pedofilit nuk u paraqit asnjë vogëlushe, por katër policë, të cilët e kishin futur në kurth, shkruan noa.al.

Për Bret Gordon, vitet e ardhshme pritet të jenë në burg, ashtu siç ndodhi në 2007 kur u arrestua nën akuzën e përdhunimit të dyfishtë ndaj dy vajzave me moshë 18 dhe 19- vjeçare. Ai u la i lirë në vitin 2013 dhe në 2014 ndërroi emër… por jo sjellje.

Gjatë së premtes që lamë pas, ai u dënua me katër vite burg dhe me gjashtë të tjerë liri me kusht nën monitorim.

636477__BJlio5ohwg 636477__Bkg5i9i3De 636477__BklRjqi2wl 636477__HJiscj2Dl 636477__Hkencjhwg 636477__Hkxx3cj2Dl 636477__Hy1hcjhDl 636477__HyRo9jhDg 636477__Skpoco2Px 636477__r1gk29ihvg 636477__rkl2jco3vl 636477__ryhicihPe

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.