Standard.al

“Spiunohet” ish-kryeministri Berisha, ja fjalëkalimi i iPadit që nuk ju shkon në mendje (VIDEO)

0

Ish Kryeministri Berisha është apur mat në seancës e së enjtes nga kamera e “News24”. Rubrika “Ups” e emisionit “Kjo Javë” të gazetares, Nisida Tufa risolli disa momente të tjera nga politika në javën që po lëmë pas.

Më pikanti ishte kur ish-kryeministri Sali Berisha zbulon padashje fjalëkalimin e “iPad-it”.

Me sa kuptohet nga pamjet kodi është me pesë 1-sha, ‘pasword-i’ që lejon aksesin në iPad-in e ish-kryeministrit.

E për fat të keq tani ish-lideri i PD-së duhet ta ndërrojë fjalëkalimin.

“Ups” ka sjellë edhe çaste të tjera nga jeta serioze e politikës por me nota humori, siç ishte përplasja mes deputetit të PD-së Flamur Noka dhe atij të PS-së Erion Braçe.

https://www.youtube.com/watch?v=9xGoVzCZllc

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.