Standard.al

FOTO-LAJM/ Berisha: Krenar që jam njëri prej jush

0

Ish kryeministri Berisha pasi është rikthyer në shesh për të qënë pranë deputetëve të tjerë të Partisë Demokratike por edhe pranë qytetarëve të shumtë të cilët mbushën sheshin dhe do të qëndrojnë në cadrat e ngritura para Kryeministrisë.

Berisha njereazi ka qënë edhe shumë aktiv në profiling e tij në facebook u ka pasqyruar protestën me komente pikante  duke ‘ironizuar’ kryeministrin Rama dhe qeverinë e tij.

Së fundmi Berisha ka postuar një foto me plis në kokë ku shkruan se është krenar që është njëri prej protestuesve.

Statusi i plotë

“Krenar që jam njeri prej jush!” -tha berisha për oranews.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.