Standard.al

Këto foto dasmash janë fantastike, fituan çmime ndërkombëtare (Foto)

0

Fotografitë e dasmës janë një formë e artit, dhe këto fotografi më poshtë e dëshmojnë këtë.

Junebug Weddings ka lëshuar disa prej fotografive që fituan çmime në garën “Fotografia më e mirë e dasmës” këtë vit.

Këtë vit, 10,000 fotografi konkurruan në këtë garë nga fotografë të 45 vendeve të ndryshme të botës. Këto fotografi shfaqin në vete intimitet të thellë dhe momente shumë emocionale. Shikoni ato më poshtë dhe shpërndani me miqtë tuaj!

                                     

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.