FOTOLAJM/ Dashuria në një ‘shkrepje’, ky zotëri ju lë pa fjalë

0

“Shën Valentini” kjo festë e dashurisë që nuk njeh moshë dhe kufi.

Loading...

Realisht të shprehësh dashurinë në forma të ndryshme me gjeste romantike nuk ndodh shpesh në dittët e sotme kur të rinjtë sidomos janë të prirur më tepër të jetë më indiferentë dhe të ftohtë.

Kjo foto tregon se cafrë është dashuria për partnerin. Ky zotëri realisht I thyer në moshë është parë në rrugët e Tiranës me një trëndafil në dorë për tia dhuruar atë më shumë dashuri përsonit të zemrës.

*Foto është bërë nga fotografi Francesco Acone

Loading...

Lini nje pergjigje