Itali, kapet 8 ton drogë që vinte nga Shqipëria, si u fsheh lajmi…

Policia italiane ka kapur një sasi rekord droge, e cila ishte nisur me traget nga Shqipëria, dhe ka zbarkuar në portin e Ankonës. Lajmi raportohet nga “Venezia Today” ku thuhet se  janë sekuestruar 8 ton mariuanë. Lajmi është mbajtur i fshehtë për të bërë të mundur gjurmimin e personave të tjerë të përfshirë në këtë … Continue reading Itali, kapet 8 ton drogë që vinte nga Shqipëria, si u fsheh lajmi…