Standard.al

Tragjedia në Fier, kjo është 29-vjecarja që u qëllua për vdekje

0

Kjo është 29-vjeçarja Ermira Arapi, e cila u gjet e vrarë bashkë me shtetasin Drini Dervishi sot pranë fshatit ShënPjetër në Fier, me te cilin dryshohet se kishte nje lidhje jashtemartesore, raporton lapsi.al. Drini Derveni, 32 vjeç, banues në Fier dhe Ermira Arapi 29 vjeçe, banuese në fshatin Ngurrëz, Lushnje janë emrat e dy të rinjve sipas policisë. “Dallohet qartë se 32 vjeçari ka qëlluar me armë shtetasen Eermira Arapi, dhe ka vrarë veten”, sipas policisë. 32 vjeçari mbannte në dorë 1 pistoletë të tipit TT e armatosur dhe “ka qitje me puqitje në kokën e tij” sipas uniformave blu që kanë arritur në përfundimin se “Drini Derveni pasi ka vrarë shtetasen Ermira Arapi, ka vrarë veten”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.