Standard.al

Makina luksoze në mes të Tiranës huton edhe policin, çfarë po ndodh dhe kujt i përket?

0

Një super McLaren që tashmë shumë prej nesh e dinë se kujt i përket, bie gjithnjë në sy. E këtë herë, makina luksoze e Fatmir Hysenbelliut ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në mes të Tiranës.

Sic shihet edhe nga fotot e dërguara në redaksinë e JOQ, polici ka mbetur i shtangur teksa ky automjet ka ndaluar në rrugën Don Bosko.

Sipas raportuesit, polici po fliste me shoferin pas ndalimit të automjetit, ndërsa mësohet se nuk i ka vënë gjobë. Disa njerëz që filmonin dhe shoqëronin Fatmir Hysenbelliun, në ato momente kanë qenë duke vënë një kamera GoPro në xhamin e makinës.

Por, çfarë po ndodhte në ato momente? Nga postimet e vetë Fatmirit kuptohet se ai po realizon xhirimet për një intervistë që do transmetohet në televizionin italian Rai 2.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.