Standard.al

Burri i martuar vdes gjatë seksit me dashnoren, arsyeja është shokuese (Foto)

0

Një burrë i martuar dhe baba i tre fëmijëve, ka vdekur në një dhomë hoteli ku kishte shkuar së bashku me dashnoren e tij. Shkak për vdekjen e 30-­vjeçarit është bërë pirja e një doze të lartë të një ilaçi që quhej Manpower, i cili thuhet sa ka efekte të ngjashme si viagra. Burri i identifikuar me emrin Samson, pas pirjes së këtyre kokrrave, kishte pasur një ereksion për orë të tëra, çka e çoi drejt vdekjes.

Trupi i tij ndodhet në morg dhe pritet që familjarët ta tërheqin. Mjekët kanë shprehur edhe një herë shqetësimin për përdorimin e dozave të larta të viagrës apo ilaçeve tjera me të njëjtin efekt, pasi shkaktojnë ereksion deri në tre orë, gjë e cila është shumë e rrezikshme dhe shkakton vdekjen e përdoruesve, shkruan Daily Mail.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.