Standard.al

Mici bën 26 vjec, torta që i bën ekipi është të qeshësh me lot (FOTO)

0

Mbrojtësi i majtë i Skënderbeut, Gledi Mici, ka festuar ditën e djeshme 26-vjetorin e tij të lindjes.

Futbollisti vlonjat ka postuar në profilin e tij në Instagram edhe një foto të tortës që ka marrë si urim për ditëlindje.

Klubi i Skënderbeut e ka uruar Micin me një postim në faqen zyrtare në Facebook.

“Sot, Gledi Mici përveç fitores ndaj Korabit feston edhe 26-vjetorin e tij të lindjes. E gjithë familja bardhekuqe i uron Gledit shumë suksese, shëndet, mbarësi dhe sigurisht një medalje kampioni në fund të sezonit!”, shkruan urimi i korçarëve.

272976272977

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.