Standard.al

Zahida ‘shkatërron’ të dashurin në makinë, publikon pamjet intime (Video+18)

0

Ajo u bë e njohur pasi u shfaq në serialin britanik “Geordie Shore” dhe prej asaj kohe ka marrë mjaft ndjekës në rrjete sociale.

Herë pas here Zahida poston foto provokuese duke ekspozuar asetet e saj.

Por kësaj radhe e ka tepruar vërtetë shumë, pasi ka filmuar veten teksa bënte veprime seksuale me të dashurin i cili ishte në timon.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.