Standard.al

E pabesueshme, këto hite mbushin 20 vite. Të pa vdekshme do të mbeten (Video)

0

Jo më kot konsiderohen të jenë hite, tejet të dëgjuara dhe të dashura nga publiku, janë këto këngët të cilat këtë vit mbushin 20 vite që nga publikimi i tyre i parë, shkruan Indeksonline.

Ndër hitet më të dëgjuara hynë edhe kënga e “Titanikut”,”I Believe I can fly”, “Barbie Girl” etj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.