Standard.al

E pa besueshme, filmohet një dragua duke fluturuar (VIDEO)

0

Një video e re është postuar në internet, në të cilën shfaqet një “dragua” duke fluturuar në afërsi të një mali në Kinë.

Pamjet e publikuara në YouTube janë xhiruar me telefon dhe kanë shkaktuar një debat të ashpër në rrjete sociale, me disa përdorues që shfaqen të befasuar dhe të tjerë sigurisht që dyshojnë për vërtetësinë e pamjeve.

 

Dragonjtë janë krijesa legjendare në folklorin kinez, kjo ka qene dhe arsyeja përse shumë besojnë se videoja është reale. Klipi, i postuar nga ApexTV është parë mbi 1 milionë herë dhe komentet nuk kanë të numëruar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.