Standard.al

“Trondit” Aurela Hoxhës: “Kam video që do bëjnë njerëz të vrasin veten”(Foto)

0

Aurela Hoxha vazhdon të tronditë publikun dhe ndjekësit e saj me fotot dhe videot provokuese që poston.

Për modelen gjithmonë ëshët thënë se bukuria dhe format e saj perfekte nuk janë ato që duken dhë të gjitha ato që shohim janë si pasojë e ndërhyrjeve kirurgjikale apo filtra që rreggullojnë fotot.

Edhe postimet e fundit janë shoqëruar me të njëjtat komente, këtë herë për të pasmet e saj që duken shumë të ekzagjeruara.

Komentuesit pohojnë se duket aq perfekte për shkak të këndit të fotografisë. Ndërkohë që një nga fanset e saj shkruan se ka video që nëse publikohen do bëjë njerëzit të tentojnë vetë vrasje. Ky ëshët një koment që ka ‘përkëdhelur’ egon e Aurelës, e cila nuk mund ta linte pa e pëlqyer këtë koment. Me siguri vetë Aurela është në dijeni të këtyre videove. / Gazeta Express/ 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.