Standard.al

Horoskopi ditor për diten e shtunë – 4. shkurt 2017

0

DASHI21. mars – 20. prill

Sot do jeni shume me realiste ju te dashuruarit dhe çdo gjë do ju pëlqejë me tepër sesa me pare. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene gjithë kohës e ngrohte. Beqaret duhet te njihen mire me disa persona para se te vendosin te hedhin hapa. Ne planin financiar mire është te mos ndërmerrni shume rreziqe sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit atëherë kur nuk do e prisni.

DEMI21. prill – 21. maj

Ne praninë e partnerit do ndiheni gjate gjithë kohës mire sot ju te dashuruarit. Do ja shprehni ndjenjat me tepër njeri-tjetrit dhe do i lini pas krahëve problemet e se shkuarës. Beqaret do jene pasionante dhe te nxituar kështu qe ka mundësi te bëjnë edhe disa gabime. Ne planin financiar do mbizotërojë gjate gjithë kohës ekuilibri dhe do i kryeni pa frike shpenzimet e menduara.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Dite e këndshme dhe aspak problematike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni atë qe do mendoni si me te arsyeshmen pa menduar shume për detajet e vogla. Venusi do jetë planeti me i favorshëm për beqaret. Ai do krijoje kushtet e duhura qe ju te realizoni takimin e ëndërruar. Ne planin financiar do jeni me te logjikshëm dhe do ecni gjithë kohës me plane.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Sot do keni debate te kota me partnerin tuaj, por qe nuk do ju lënë te qete. Ne pjesën me te madhe te kohës do jeni te mërzitur dhe aspak ne humor. Beqaret duhet te bëjnë atë qe do ndiejnë pa ua vene veshin te tjerëve. Ne fund te fundit është jeta e tyre. Me financat do dini si te veproni gjate gjithë kohës dhe situata ka për t’u përmirësuar goxha.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Duke u fokusuar shume tek karriera ka mundësi ta lini disi pas dore partnerin tuaj sot. Nëse nuk doni qe ai te keqkuptohet me mire shpjegojani situatën. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare dhe asgjë me tepër sesa aq. Buxheti ka rrezik te pësojë disa tronditje për shkak te shpenzimeve te papritura qe do iu duhet te kryeni.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Dita e sotme ka për te qene shume here me e mire për juve qe jeni ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me partnerin dhe priten çaste te lumtura. Beqaret duhet te jene te arsyeshëm dhe nuk duhet te pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës një klime e qete dhe nuk do keni vështirësi aspak.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Dite edhe me e favorshme se me pare do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni me debate për te shkuarën, përkundrazi asaj do i vini kapak njëherë e përgjithmonë. Beqaret do kenë mundësi te mira edhe për aventura kalimtare edhe për histori serioze. Problemet financiare do fillojnë te pakësohen. Tregohuni sa me te matur qe te mundeni.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Sot ka për te qene një dite me diell për ju qe jeni ne një lidhje. Do jeni me te logjikshëm, me tolerante dhe me te kuptueshëm me atë qe keni ne krah. Beqaret duhet te tregohen te hapur dhe te pranojnë te njihen me sa me shume persona. Shume shpejt do vije dhe dita kur ata do e ndryshojnë statusin. Buxhetin duhet t’ua lini ne dore specialisteve pasi vete nuk do mund ta mbani dot nen kontroll.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Fale ndikimit pozitiv te planetëve, ne jetën tuaj ne çift do rikthehet entuziazmi dhe qëndrueshmëria. Nuk do keni as problemin me te vogël me te dashurin e zemrës. Beqaret do ndihen me se miri edhe ashtu si janë prandaj nuk do bëjnë sakrifica për ta ndryshuar statusin. Ne planin financiar fati do jete me ju dhe gjendja do përmirësohet me shume nga sa mendonit.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Dite m,e ngjyra dhe harmoni do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni asnjë lloj problemi me partnerin, përkundrazi do ndiheni për mrekulli. Beqaret duhet t’i shprehin pëlqimet e tyre sepse po priten gjate dikush tjetër do tregohen me i shkathet dhe do ua rrëmbejë dike nga duart. Financat do jene te mira dhe do kryeni edhe investime te konsiderueshme.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Sot do përkujdeseni me tepër për financat ju te dashuruarit dhe e gjithë kjo për te siguruar një te ardhme me te mire për te dy. Partneri do ju ndihmoje me çdo gjë. Beqaret duhet te kenë me tepër besim tek jeta e tyre dhe kane për ta bere për vete atë qe pëlqejnë. Buxheti do jete i mire ose me i mire sesa disa kohe me pare. Strategjia qe keni ndërmarre do jepe rezultate pozitive.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Rrethanat dhe humori juaj do beje qe marrëdhënia me partnerin te jete e jashtëzakonshme sot. Do argëtoheni pafund me partnerin dhe do jeni me te buzëqeshur. Beqaret do dine si te joshin dike dhe deri ne mbrëmje do ja arrijnë qëllimit përfundimtar. Financat nuk do jene ashtu si ju i keni pritur, por me një menaxhim me te mire mund ta mbani situatën te stabilizuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.