Standard.al

Emri/ Ekzekutohet me 3 plumba 32 vjecari shqiptar në Itali

0

Ekzekutohet në Bari të Italisë 32 vjeçari shqiptar Edvin Sadiku. Mediat italiane raportojnë se nga hetimet rezulton se krimi ka ndodhur në mesditë, në rrethana që ende të pqarta.  Viktima është qëlluar në periferi të Barit me tre plumba, njëri prej të cilëve e ka kapur në kokë. Pranë trupit u gjetën gjashtë gëzhoja dhe katër 9mm 7.65 kalibrit Ai rezulton si person me precedentë penale për drogë. Policia ka nisur hetimet, shkruajnë mediat italiane.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.